זר כלה קרית חיים

מחפשים זר כלה בקרית חיים?

לכל כלה יום חתונתה הוא היום החשוב ביותר עבורה ובשבילה הכל צרך להיות מושלם. זר כלה הוא חלק בלתי נפרד מיום זה והוא נבחר בקפידה על ידי הכלה כמה ימים קודם לכן. אצלנו בחנות פרחים בקרית חיים תוכלו למצוא מבחר גדול של זרי כלה בשלל צבעים וצורות אשר ישלימו את מראה הכלה ליום החשוב. הפרחים הנפוצים ביותר לזרי הכלה הם בדרך כלל ורדים השזורים בצורת כדור בכל מיני צבעים אך העיקר השולט הוא לבן , פרחי שושן צחור , פרחי הליזיאנטוס והסחלבים. את הזרים ניתן לקשט בתול ושרשראות פנינים הנותנים לו מראה מלכותי.

על מנת להאריך את חיו של זר הכלה על הכלה לשמר אותו על ידי שימו בכלי עם מעט מים מרגע סיום הצילומים ועד לרגע כניסתה לחופה על מנת שלא ייבש וישמור על מראה טרי ורענן גם לאחר יום ארוך של צילומים.

חיפשתם מקום לקישוט רכב חתן כלה בקרית חיים  ולא מצאתם?

אצלנו בפרחי הצריף תוכלו למצוא מבחר דוגמאות של קישוטי רכב לחתונה : קישוטי סרטים, קישוטי תול ועוד בכל הצבעים . מומלץ להודיע מספר ימים קודם לכן על מנת לקצר את זמן העבודה ביום לחוץ זה.

 אצלנו בפרחי הצריף - חנות פרחים בקרית חיים נדאג לעשות את העבודה בצורה מקצועית ואיכותית על מנת להוציא אתכם מרוצים וחסוך מכם תקלות ביום חשוב זה והכי חשוב - שיהיה במזל טוב !

 בנוסף הגיעו סלסלות לשושבינות עטופות בד וסלסילות קטנות מקש בצבע לבן במיוחד לחתונה!

למה להזמין ?